KURUMSAL

Arfen 1999 yılından günümüze müşterilerin teknik ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine çözüm bulan bir firma olarak oluşturduğu güven ile çalışmaktadır.

Arfen uluslararası partnerler ile yaptığı anlaşmalarla köprü mesnetleri ,köprü genleşme derzleri ,sismik izolatörler ve ard germe konuları üzerine oluşturdukları uluslararası tecrübelerini ülkemize taşımaktadır.

Arfen bir mühendislik malzemesi üreticisi firma olarak,ulusal olduğu gibi 25 ülkeye ihracat yaparak uluslararası da çalışmaktadır.

Arfen çalıştığı alanda müşterilerinin ihtiyacını,onlarla teknik toplantılar yaparak tespit eder, ihtiyaca uygun projelendirmeyi yapar ve ilgili ürünleri uluslararası standartlara uygun olarak üretir. Ayrıca müşterinin talep etmesi halinde sahadaki uygulamalarını ve gerekli durumlarda bakımlarını yapar.

Arfen 16 yılı aşkın mühendislik tecrübe birikimini kullanan bir teknik üretici firma olup,kendi geliştirdiği ürünler ile de, Türkiye'de isim ve patent hakları olan ülkemizin gururu bir firmadır. Arfen; mühendislik ürünlerini 25 farklı ülkeye ihraç ederek ülkemize gelir kazandırmaktadır.

Arfen ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde uluslararası standartlarda projelendirme ve üretim yapmaktadır.

Tüm mesnetler Avrupa Standartı EN-1337-3'e, izolatörler EN-15129 Standartı’nave zaman zamanda müşteri talebine göre farklı ülke standartlarına uygun üretilmektedir. Diğer tüm ürünler ise TSE ve uluslararası standartlara, kalite yönetim sistemlerine uygun üretilip fabrikamızın laboratuvarında kalite kontrolleri yapılmaktadır.

Arfen mühendislik deneyimi ve yüksek teknik bilgi ile çözümlerini en iyi şekilde ticari boyuta taşıyarak müşterilerine daha ekonomik alternatifler sunarak hizmet vermektedir.

Bugün olduğu gibi yarında müşterilerimize "çözüm üretme" ye devam edeceğiz.

 

Arfen Köprü ve Yapı Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti.