Hakkımızda

Arfen 1999 yılından günümüze müşterilerin teknik ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine çözüm bulan bir firma olarak oluşturdugu güven ile çalışmaktadır. Arfen uluslararası partnerler ile yaptıgı anlaşmalarla köprü mesnetleri ,köprü genleşme derzleri, sismik izolatörler ve ard germe konuları üzerine oluşturdukları uluslararası tecrübelerini ülkemize taşımaktadır. Arfen bir mühendislik malzemesi üreticisi firma olarak, ulusal oldugu gibi 35’den fazla ülkeye ihracat yaparak uluslararası da çalışmaktadır.

Arfen çalıştığı alanda müşterilerinin ihtiyacını, onlarla teknik toplantılar yaparak tespit eder, ihtiyaca uygun projelendirmeyi yapar ve ilgili ürünleri uluslararası standartlara uygun olarak üretir. Ayrıca müşterinin talep etmesi halinde sahadaki uygulamalarını ve gerekli durumlarda bakımlarını yapar. Arfen ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde uluslararası standartlarda projelendirme ve üretim yapmaktadır. Tüm mesnetler Avrupa Standartı EN1337-3'e ve Amerikan Standartı AASHTO izolatörler TBDY 2018, AASHTO ve EN15129 Standartı’na ve zaman zamanda müşteri talebine göre farklı ülke standartlarına uygun üretilmektedir. Çelik genleşme derzlerinin üretimini ETA Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Diger tüm ürünler ise TSE ve uluslararası standartlara, kalite yönetim sistemlerine uygun üretilip fabrikamızın laboratuvarında kalite kontrolleri yapılmaktadır.
Bugün oldugu gibi yarında müşterilerimize "çözüm üretme" ye devam edecegiz.
 

Saygılarımızla
Arfen Köprü ve Yapı Teknlojileri San. Tic. Ltd.Şti.

 

ARFEN GRUP ŞİRKETLERİ

ARFEN İNŞAAT LTD. ŞTİ.

Dilatasyon Profilleri, Duvar ve Köşe Koruma Sistemleri, Köprü Genleşme Derzleri ve Mesnetler & Slab Joint, Dekorasyon Profilleri, Isıl Genleşme Derz Profilleri, TPE Dilatasyon Bandı & Pah Bandı & Hydroflex Suda Şişen Bant, Paspas Sistemleri, PVC Su Tutucu Bantlar, Hissedilebilir Yüzeyler Yer İzleri..

www.arfen.com

ARFEN KÖPRÜ VE YAPI TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.

Burkulması Önlenmiş Çaprazlar, Elastomerik Mesnetler, Pot (Çanak) Mesnetler, Küresel Mesnetler, Sismik İzolatörler, Kurşun Çekirdekli Sismik İzolatörler, Sismik Hidrolik Koruma Cihazları, Kauçuk Köprü Genleşme Derzleri, Çelik Köprü Genleşme Derzleri, Modüler Genleşme Derzleri, Bitümlü Genleşme Derzleri, Alüminyum Genleşme Derzleri, Parmak (Finger) Tipi Genleşme Derzleri, Ses İzolasyon Duvarı, Döşeme Büzülme ve Genleşme Derzleri (Slab Joints), Prefabrik Pedler ve Demiryolu Pedleri (Yastıkları), Hız Kesici Kasisler ( Hız Bariyerleri ), Tünel Segment Contaları, Kauçuk Hemzemin Geçit Kaplamaları, Köprü Genleşme Derzi ve Köprü Mesneti Değiştirilmesi ve Montajı..

www.arfen.com.tr

ARFEN ALUMİNYUM LTD. ŞTİ.

Vinci Mimari Sistemler, Standart Profiller, Doğrama Profilleri, Ofis Bölme Sistemleri, Ayarlanabilir Kapı Kasaları, Seramik Giydirme Cephe Profilleri, Menfez ve Güneş Kırıcılar, Denizlik Profilleri, Küpeşte ve Korkuluk Sistemleri, Cam Baza Sistemleri, Güneş Enerji Sistem Profilleri, Endüstriyel ve Sigma Profilleri, Dekorasyon Profilleri..

www.arfenaluminyum.com.tr

ALTINCORE LTD. ŞTİ. 

Burkulması Önlenmiş Çaprazlar (BRB), Ayarlı Kütle Sönümleyicileri (TMD), Duvar Destek Elemanlar, Yapısal Gergi Çubukları, Yapısal Basınç Çubukları, Kurşun Çekirdekli Sismik İzolatör ( LRB), Viskoz Sönümleyici..

www.altincore.com.tr

 

loading